logosp

SP Nr 52
im. dr Ireny Bia堯wny

A OFERTA ZAJ岊 DODATKOWYCH W ZS NR 4 W BIAΧMSTOKU ROK SZKOLNY 2016/17

 

OFERTA ZAJ岊 DODATKOWYCH W ZESPOLE SZKÓ NR 4 W BIAΧMSTOKU

ROK SZKOLNY 2016/17

L. p.

Nazwisko i imi

Rodzaj zaj耩

Termin

 

Artemiuk Katarzyna

Fakultety z matematyki  II A

CZWARTEK 8.00-8.45

 1

Artemiuk Katarzyna

Fakultety z matematyki I A

吐ODA 8.00-8.45

 2

Artemiuk Katarzyna

Fakultety z matematyki 5 A

PONIEDZIAΒK 12.50-13.35

 3

Artemiuk Katarzyna

Fakultety z matematyki 4 B

WTOREK 11.50-12.35

 4

B豉szko Joanna

Ko這 biblioteczne

WTOREK 8.00-8.45

 5

Borys Beata

Fakultety z j. polskiego - kl. III A

 

 6

Borys Beata

Zespó wyrównawczy z j. polskiego I B

 

 7

Chmielewska - Ry El瘺ieta

Ko這 z j. polskiego - kl. III B

吐ODA 8.00-8.45

(co dwa tygodnie)

 8

Chmielewska - Ry El瘺ieta

Zaj璚ia wyrównawcze kl. II

PONIEDZIAΒK 13.40-14.25

(co dwa tygodnie)

 9

Czaban Miros豉wa

Zaj璚ia rozwijaj帷e „My郵, czytam, licz, wiem” - kl. 2B

PI﹗EK 14.30-15.15

 10

Dru El瘺ieta

Zaj璚ia plastyczne

 

 11

Drzymkowski Grzegorz

Ko這 historyczne

 

 12

Drzymkowski Grzegorz

Fakultety z historii dla klasy III

III A WTOREK 14.30-15.15

III B CZWARTEK 14.30-15.15

 13

Gacko - Majewska Krystyna

SKS dziewcz徠

CZWARTEK 14.30-15.15

 14

Gacko – Majewska Krystyna

Zaj璚ia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej 1-3

 

 15

Grodzka Miros豉wa

Ko這 j瞛yka angielskiego

CZWARTEK 13.35-14.20

16

Kazaniecki ㄆkasz

Przygotowania do egzaminów gimnazjalnych kl. III

PONIEDZIAΒK 14.30-15.15

 17

Kazmierowicz Andrzej

Zaj璚ia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej 1-3

WTOREK 14.30

 18

Kitlasz Urszula

Ko這 dyskusyjno – czytelnicze

PONIEDZIAΒK 13.40-14.25

19

Kluczuk Teresa

 

Ko這 biblijne

吐ODA 15.15-16.00

 20

Kubajewska Anna

Kowalewska El瘺ieta

Wolontariat

CZWARTEK

 21

Minta Krystyna

Ko這 matematyczne kl. 6AB

PI﹗EK 8.00-8.45

 22

Minta Krystyna

Zespo造 wyrównawcze

吐ODA 12.50-13.35

CZWARTEK 13.40-14.25

 23

Nietupska - Kazmierowicz Irena

„Zaj璚ia rozwijaj帷e wiedz zintegrowan” kl. 2 A

CZWARTEK 14.30-15.15

 24

Nietupska - Kazmierowicz Irena

„Kangur matematyczny”

PI﹗EK 14.30-15.15

 25

Niewi雟ka Marta

Zaj璚ia j瞛ykowe dla klas III AB

PONIEDZIAΒK 8.00-8.45

WTOREK 13.40-14.25

 26

Or這wska Dorota

Ko這 biblijne - klasy 2, 3

PI﹗EK 11.50-12.35

 27

Ostrowska Marta

Ko這 matematyczne klasa 1 B

CZWARTEK 11.50-12.35

 28

Popowski Krzysztof

Zaj璚ia sportowe w klasach m這dszych

 

 29

Radulska Ma貪orzata

Zaj璚ia czytelnicze „Spotkanie z ksi捫k” kl. 3A

WTOREK 9.50-10.35

 30

Radziszewska Anna

Zaj璚ia rozwijaj帷e kl. 3C

CZWARTEK 14.30-15.15

 31

Roszko Marta

Zaj璚ia j. angielski

 

 32

Siemieniuk Justyna

Zaj璚ia dyd. wyrównawcze kl. 2C

WTOREK 9.50-10.35

 33

Sikorska Marta

Fakultety matematyka kl. III AB

III A 吐ODA 8.00-8.45

III B PONIEDZIAΒK 8.55-9.40

 34

Siwerska - Mandziuk Gra篡na

Chór

吐ODA 15.20-16.05

 35

Skowro雟ka - Giziewicz Edyta

Zaj璚ia wyrównawcze dla klas 2, 3SP

 

36

So這wiej Katarzyna

Origami kl. 3 B

WTOREK 14.30-15.15

 37

Suchowierska Alicja

Zaj璚ia dyd. wyrównawcze kl. 2D

CZWARTEK 12.40-13.25

 38

Surowiec Kamil

SKS - zaj璚ia sportowe dziewczyny PG

PI﹗EK 14.30-15.15

 39

Szczytko Barbara

Zaj璚ia j瞛ykowe dla klas III PG

PI﹗EK 7.30

 40

Szehidewicz Dariusz

ZHP

WTOREK 16.00

 41

Szehidewicz Dariusz

Fakultety z chemii

WTOREK 14.30-15.15

 42

Trojan Maria

Fakultety z geografii kl. III AB

III A CZWARTEK 14.30-15.15

III B WTOREK 14.30-15.15

 43

U豉nowska Marzena

Fakultety z j. niemieckiego

PI﹗EK 14.30-15.15

 44

U軼i趾o Urszula

Zaj璚ia wyrównawcze z fizyki/ Ko這 fizyczne

CZWARTEK 14.30-15.15

 45

Wilczy雟ka Natalia

Zaj璚ia plastyczne "Cuda z papieru" kl. 3D

吐ODA 10.50-11.35

 46

Witkowska Teresa

Zaj璚ia wyrównawcze z j瞛. polskiego - kl. 6AB

PI﹗EK 8.00-8.45

 47

Wszeborowska Dorota

Zaj璚ia rozwijaj帷e „ζmigówki”

 

 48

Zgiet El瘺ieta

Zaj璚ia dyd. wyrównawcze z j. polskiego  - kl. 5A

吐ODA 8.00-8.45

20-09-2016 13:33:29