logosp

SP Nr 52
im. dr Ireny Bia堯wny

A "Z ksi捫k za pan brat – Opowie嗆 Wigilijna"

Mi璠zyszkolny Konkurs Czytelniczy

 "Z ksi捫k za pan brat – Opowie嗆 Wigilijna"

organizowany przez

ZS4 w Bia造mstoku

 

 

       Zespó Szkó nr 4 w Bia造mstoku, ul. Dojlidy Górne 48, zaprasza uczniów bia這stockich szkó z klas IV-VI do udzia逝 w mi璠zyszkolnym konkursie czytelniczym pod has貫m:

Z ksi捫k za pan brat – Opowie嗆 Wigilijna.”

Cele konkursu:

u zach璚enie uczniów klas IV-VI do czytania lektur,

u rozbudzenie zainteresowania ksi捫k,

u sprawdzenie znajomo軼i przeczytanej lektury,

u zapoznanie z biografi i twórczo軼i Charlesa Dickensa,

u kszta販enie umiej皻no軼i rozumienia tekstu czytanego w j瞛yku angielskim.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs organizowany jest przez ZS4 w Bia造mstoku.

2. Termin i miejsce konkursu:

11 stycznia 2017r. – etap szkolny, godz. 10 w sali nr 18 SP

17 stycznia 2017 r. o godz. 10 w sali nr 18 Szko造 Podstawowej nr 52, ul. Dojlidy Górne 48,

3. Forma konkursu: test w j瞛yku angielskim, czas trwania: 30 min.

4. Przedmiotem konkursu jest sprawdzenie znajomo軼i biografii autora, postaci i zdarze z

    wymienionej lektury.

5. Troje najlepszych uczniów otrzyma nagrody ksi捫kowe i dyplomy.

6. Zg這szenia nale篡 przesy豉 do dnia 12 stycznia 2017r. w formie elektronicznej na adres:

    marta.niewinska@interia.pl.

                                                                                                                   Organizator:

                                                                                                            mgr Marta Niewi雟ka

                                                                                                            mgr Miros豉wa Grodzka

10-01-2017 12:05:48

A SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I – III

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I – III

,,POLSKA – MOJA OJCZYZNA”

 

5 maja 2016 roku uczniowie klas m這dszych zaprezentowali si w szkolnym konkursie recytatorskim pt. ,,Polska – moja Ojczyzna”. Do konkursu przyst徙i這 23 uczniów. Wydarzenie to by這 du篡m prze篡ciem dla wszystkich uczestników, którzy byli oceniani w trzech kategoriach: klasy I, II i III. Na szczególne wyró積ienie zas逝篡li najm這dsi bohaterowie recytacji – uczniowie klas I (sze軼iolatki). Jury w sk豉dzie: p. dyrektor Anna Rogowska, p. wicedyrektor Barbara Marcinkiewicz, p. Joanna B豉szko ocenia這 m.in.: interpretacj utworu, opanowanie pami璚iowe, tempo recytacji, dykcj oraz ogólne wra瞠nie artystyczne.

Zwyci瞛cami konkursu zostali:

w kategorii klas I

I miejsce – Maria Szehidewicz uczennica klasy I d

II miejsce – Zuzanna Dymi雟ka uczennica klasy I d

III miejsce – Natalia Matowicka uczennica klasy I c

w kategorii klas II

I miejsce – Kacper Wo幡iewski ucze klasy II b

II miejsce – Zuzanna Suchowierska uczennica klasy II b

III miejsce – Kacper Cie郵uk ucze klasy II a

w kategorii klas III

I miejsce – Antonina Bzura uczennica klasy III b

II miejsce – Eryk Krepski ucze klasy III a

III miejsce – Oliwia Pu熥owska uczennica klasy III a

 

Wyró積ienia otrzymali: Maja Szymborska z kl. I b, Marta Krasowska z kl. I c, Micha Kondraciuk z kl. I c, Adam Kiszko z kl. I d, Ma貪orzata Sac z kl. II a, Maja Szóstko z kl. II b, Natalia Joka z kl. II c, Nikoletta Chlabicz z kl. II d, Zuzanna Matowicka z kl. II d.

 

Organizatorzy:

Ma貪orzata Radulska

Anna Radziszewska

Katarzyna So這wiej

Natalia Wilczy雟ka - Rz帷a

 

 

 

 

 

09-05-2016 09:39:05

A konkurs plastyczny ,,Co jesie ze sob niesie"

        Dnia 12.10.2015 r. zosta rozstrzygni皻y konkurs plastyczny ,,Co jesie ze sob niesie". Og這szony dla uczniów klasy I a przez wychowawc Iren Nietupsk-Kazmierowicz.
         Prace przygotowywa造 dzieci z klasy I a wraz z rodzicami lub innymi osobami z rodziny. Komisja z這穎na z uczennic naszego gimnazjum: Sylwii Pszczo造, Natalii Ostrowska i Pauli Sielwo鎍zuk oceni豉, 瞠 wszystkie prace s wykonane na bardzo wysokim poziomie i zas逝guj na nagrody.
Za najbardziej interesuj帷 cz這nkowie komisji uznali prac Seweryna Haca i jego mamy Agnieszki przyznaj帷 tej pracy nagrod gówn.
          Nagrody otrzymali równie: Marcel Bogacewicz z mam Monik, Pola Dakowicz z mam Patrycj, Oliwia Gilewska z mam Katarzyn, Igor Kiryluk z siostr Juli, Matylda Kry雟ka z mam Joann, Jakub Omelianiuk z mam Emili, Karolina So豚ut z mam Agat i tat Piotrem, Karol Stalewski z mam Bo瞠n i siostr Sylwi, Maksymilian Sulima z babci Al, Karina Szymczykiewicz z mam Ann, Julia To趾in z mam Jolant, Maria Wysocka z mam Edyt.
          Zapraszamy do obejrzenia prac (1 pi皻ro przy sali nr 8).
                         Dzi瘯ujemy za wspólny wk豉d w這穎ny w wykonanie tych pi瘯nych dzie.

19-10-2015 12:33:15

A uczniowskie wierszowanie kl 3a

Wiersze dla mam

» tutaj

26-05-2014 06:44:08

A III edycja szkolnego konkursu plastycznego ,,Co jesie ze sob niesie".

W roku szkolnym 2013/2014 odby豉 si III edycja szkolnego konkursu plastycznego ,,Co jesie ze sob niesie".

Konkurs skierowany by do uczniów klas I-III.

Celem konkursu by這:

- uwra磧iwienie uczniów na pi瘯no polskiej przyrody,

- poszerzanie potocznej wiedzy dzieci o zjawiskach zachodz帷ych w przyrodzie jesieni,

- rozpoznawanie zwierz徠 ró積ych gatunków 篡j帷ych w Polsce,

- rozwijanie zainteresowa plastycznych.

                                                    Wyniki konkursu

Nagrody zdobyli : Daria Radziszewska (II B), Weronika 真k (III A), Daria 安i皻uchowska (III B)

Wyró積ienia przyznano: Zofii Annie Paszkowskiej (II A), Dominikowi Kraczyna (II b), Oliwii Rzepniewskiej (II B), Natalii Gr康zkiej (III A), Oliwii Gr康zkiej (III A), Igorowi Aleksiuk (III B), Wojciechowi Wo販zuk (III B).

Dalszych sukcesów w konkursach, nie tylko plastycznych, 篡cz organizatorzy:

                                                                                                              Irena Nietupska i Miros豉wa Czaban

Zdj璚ie 1  Zdj璚ie 2  Zdj璚ie 3

10-11-2013 12:30:18

A Konkurs plastyczny pt. Palenie zabija.

      W dniu 29 maja 2013 r. został rozstrzygnięty szkolny  konkurs plastyczny pt.” Palenie zabija”.             Celem konkursu było kształtowanie postaw i zachowań antynikotynowych wśród uczniów. Komisja oceniająca prace nagrodziła następujące osoby:

Nagroda specjalna - Dominik Kraczyna kl. 1b

I  miejsce - Zofia Anna Paszkowska  kl. I a

II  miejsce – Oliwia Grądzka kl. II a

III miejsce -  Zuzanna Żmiejko kl. II a

Wyróżnienia otrzymały  :

Natalia Najfeld – kl. I b

Izabela Łajewska – kl. II a

Joanna Paszkowska  - kl. II a

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                Organizatorzy: Anna Radziszewska, Mirosława Czaban

04-06-2013 10:10:18

A „Stop Cyberprzemocy”

Mi璠zyszkolny konkurs pod has貫m

 „Stop Cyberprzemocy”

zorganizowany przez Zespó Szkó Nr 4 w Bia造mstoku

 

            Na konkurs wp造n窸o 33 prace, z 10 szkó podstawowych i gimnazjalnych.

Komisja konkursowa w sk豉dzie :Anna Kubajewska, Helena Paciepnik-Kuklo, Dariusz Szehidewicz ustali豉 zwyci瞛ców. S to:

 

I   miejsce  - Micha Dziemia鎍zyk kl. III B PG31, opiekun Dariusz Szehidewicz

II  miejsce -  Maria Wasilewska kl. VI D SP49, opiekun Agnieszka Topczewska

III miejsce – Emilia Kurdybelska kl. VI A ZSP(SP16), opiekun Ma貪orzata Woroszy這

 

Przyznano równie wyró積ienia:

Maria Artemiuk kl. IIIA PG31

Agata Woroszy這 kl. IV A ZSP(SP16)

Micha Miodowski kl. VI A SP52

 

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom serdecznie dzi瘯ujemy za udzia i ciekawe pomys造 a tak瞠 za staranne przygotowanie prezentacji.

 

Rozdanie nagród odb璠zie si po feriach zimowych, nagrodzone osoby zostan powiadomione o uroczysto軼i rozdania nagród telefonicznie.

 

Jeszcze raz dzi瘯ujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.

10-02-2013 06:35:32

A Konkurs - " Zimowe inspiracje"

       Wychowawczynie klas pierwszych zorganizowa造 konkurs plastyczny adresowany do dzieci z klas 0-3 pt. „ Zimowe inspiracje”. Tematyka konkursu zwi您ana z zimowymi krajobrazami, zabawami na 鈍ie篡m powietrzu, sportami i wszystkim, co si kojarzy z zim przyci庵n窸a swoim zainteresowaniem uczniów naszej szko造. Rozstrzygni璚ie nast徙i這 w ostatnim tygodniu przed feriami.  Wp造n窸o wiele prac, z których powo豉na komisja wybra豉 i nagrodzi豉 najciekawsze. A oto one:

Daria Radziszewska kl. Ia -Im

Joanna Rusi這wicz kl. IIb- Im

Jakub Stanis豉wski kl.Ib- IIm

Zofia Paszkowska kl. Ia- IIIm

 

wyró積ienia:

 

Marcelina Suprun kl. IIIb

Oliwia Gaj kl. IIIb

Weronika Klimczuk kl. Ib

Joanna Paszkowska kl. IIa

Szymon Przemielewski kl. Ia

07-02-2013 21:36:45

A Sukcesy sportowe

 OSI:NI犴IA SPORTOWE W I SEMESTRZE

  R.SZK.2012/2013

SP NR 52

 

 

  • IGRZYSKA MIASTA BIAΒGOSTOKU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZExJOWYCH     V M-CE DZ.

 

 

  • IGRZYSKA MIASTA BIAΒGOSTOKU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZExJOWYCH -     IV M-CE DRU玆NOWE DZ.: I  M-CE ZYTA WASILUK VI B ,V M-CE DOMINIKA GILEWSKA IV B - AWANS DO FINAΣ WOJEWÓDZKIEGO
  •  WIKTOR SIECZKO VB I KACPER KO列IUK VI B 

 -AWANS DO FINAΣ WOJEWÓDZKIEGO

 

 

  • IGRZYSKA MIASTA BIAΒGOSTOKU W TENISIE STOΜWYM-   II M-CE DZ.

 

 

  • MICHA MIODOWSKI KL.VI B ZOSTA FINALIST WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „LONDYN 2012”
10-02-2013 14:13:32

A Wyniki konkursu plastycznego ,,Co jesie ze sob niesie" - II edycja

Wyniki konkursu plastycznego ,,Co jesie ze sob niesie" - II edycja
W pa寮zierniku 2012 roku zosta rozstrzygni皻y konkurs zorganizowany dla uczniów klas I-III.
Celem konkursu by這 uwra磧iwienie dzieci na pi瘯no polskiej jesieni oraz rozwijanie twórczo軼i i zainteresowa plastycznych.

Przyznano cztery nagrody i osiem wyró積ie.
Uczniowie nagrodzeni:
- Roksana Karczy雟ka (kl. I a)
- Natalia Najfeld (kl. I b)
- Zuzanna 痂iejko (kl. II a)
- Jakub Bra雟ki (kl. II b)
Uczniowie wyró積ieni:
Szymon Przemielewski (I a), Zofia Anna Paszkowska (I a), Daria Radziszewska (I b), Micha Rutkowski (I b), Joanna Milena Paszkowska (II a), Katarzyna Szekalska (II a), Daria 安ietuchowska (II b), Martyna Turowska (II b).

Zdj璚ie 1  Zdj璚ie 2  Zdj璚ie 3 Zdj璚ie 4

10-11-2012 11:42:30

A Wyniki szkolnego konkursu " Co jesie ze sob niesie"

 

 

  Wyniki szkolnego konkursu " Co jesie ze sob niesie"

We wrze郾iu 2011 r. odby si szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III.

Celem konkursu by這 uwra磧iwienie dzieci na pi瘯no polskiej jesieni oraz rozwijanie twórczo軼i i zainteresowa plastycznych.

Spo鈔ód wielu uczestników konkursu nagrodzono nast瘼uj帷ych uczniów:

  • WERONIKA 狹K (I A)
  • KATARZYNA SZEKALSKA (I A)
  • NATALIA GR.ZKA (I A)
  • DAWID LESZCZY垶KI (II A)
  • ALEKSANDRA MACIOROWSKA (III A)
  • MACIEJ NOSOROWSKI (III A)
  • GABRIELA NAJFELD (III B)
  • KAMIL SAKOWSKI (III B)
  • IZABELA GROMKO (III C)

Wyró積ienia otrzymali nast瘼uj帷y uczniowie:

  • OLIWIA GR.ZKA (I A)
  • OLIWIA GAJ (II B)
  • ALEKSANDRA OLESZCZUK (II B)
  • WIKTORIA WIERCI垶KA (III A)
  • ANDRZEJ DOMALEWSKI (III A)
  • ALEKSANDRA HOROSZKO (III A)
  • DAMIAN LESZCZUK (III B)
  • RAFA PYZOWSKI (III B)
  • ALEKSANDRA MASIEJCZYK (III C)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i 篡czymy wielu sukcesów,

nie tylko w sferze plastycznej.

Organizatorzy konkursu:

p. Ma貪orzata Gardocka

p. Ma貪orzata Kurianowicz

p. Irena Nietupska

17-11-2011 08:16:28