A Dzia豉nia Samorz康u Uczniowskiego w Dniu Otwartym – marzec 2017

Dzia豉nia Samorz康u Uczniowskiego w Dniu Otwartym – marzec 2017

Dnia 16 marca 2016 r. w ZS 4 odby si Dzie Otwarty.  Spotykali鄉y si w godzinach 17:00-19:00. Spotkanie mia這  na celu prezentacj dorobku naszej szko造, jak równie przybli瞠nie jej dzia豉 odwiedzaj帷ym nas go軼iom. Aktywnie w prezentacj w陰czyli si nauczyciele i uczniowie. My -Samorz康 Uczniowski -starali鄉y si pe軟i rol 篡czliwych przewodników. Przy wej軼iach do szko造 z u鄉iechem witali鄉y przyby造ch, wr璚zaj帷  krótkie  informatory z przebiegu imprezy. Wskazywali鄉y drog do poszczególnych klas, a tak瞠 oprowadzali鄉y po szkole. Widz帷 osoby potrzebuj帷e, taktownie pytali鄉y, czy w czym pomóc.  Jeste鄉y zadowoleni z tego, 瞠 okazali鄉y si pomocni.

Zdj璚ie 1  Zdj璚ie 2  Zdj璚ie 3  Zdj璚ie 4

27-03-2017 11:25:31

A DZIE 玆CZLIWO列I

DZIE 玆CZLIWO列I

21 listopada w naszej szkole obchodzono Dzie 砰czliwo軼i, w którym Samorz康 SP i PG przygotowa i zawiesi na korytarzach my郵i i sentencje zwi您ane z 篡czliwo軼i. Tego te dnia uczniowie Samorz康u zbierali kartki do 篡czliwego przyjaciela. W tygodniu dzia豉豉 篡czliwa poczta, przesy豉j帷a kartki z pozdrowieniami.

Zdj璚ie 1

03-01-2017 15:40:47

A gry i zabawy zwi您ane z tematyk bo穎narodzeniow

Dnia 21 grudnia i 22 grudnia uczennice z samorz康u PG Julia Skubis, Natalia Raty雟ka oraz Kamila Maliszewska przeprowadzi造 w klasach 0 a i 0 b gry i zabawy zwi您ane z tematyk bo穎narodzeniow. Maluchy bawi造 si 鈍ietnie. Otrzyma造 w nagrod s這dkie co nieco.

Zdj璚ie 1  Zdj璚ie 2  Zdj璚ie 3

31-12-2016 14:18:34

A OTRZ邘INY KLAS PIERWSZYCH PG

OTRZ邘INY KLAS PIERWSZYCH PG

13 pa寮ziernika 2016 roku w naszej szkole samorz康 PG zorganizowa ostatnie otrz瘰iny klas pierwszych gimnazjum. Przybyli uczestnicy mieli do wykonania cztery konkurencje. Pierwsz by這 przej軼ie bez dotkni璚ia przez pl徠anin sznurków. Nast瘼nie nale瘸這 przesuwa si z zawi您anymi r瘯oma po w御kiej 豉wce. Kolejnym zadaniem by這 wy豉wianie ró積ych przedmiotów z kisielu lub m彗i. Na koniec trzeba by這, na郵aduj帷 króla otrz瘰in, wykona taniec deszczu. Kto nie wykona zadania, tego czeka豉 kara. 妃iechu by這 co niemiara. Udan imprez zako鎍zy豉 dyskoteka klas I-III gimnazjum.

Zdj璚ie 1  Zdj璚ie 2  Zdj璚ie 3  Zdj璚ie 4  Zdj璚ie 5  Zdj璚ie 6

07-11-2016 14:27:27

A Spotkanie autorskie z pani Ma貪orzat Szyszko-Kondej

Spotkanie autorskie z pani Ma貪orzat Szyszko-Kondej

W dniu 17 pa寮ziernika Zespó Szkó Nr 4 w Bia造mstoku odwiedzi豉 p. Ma貪orzata Szyszko-Kondej. Spotkanie z pisark, autork reporta篡, felietonów, s逝chowisk radiowych i piosenek odby這 si w ramach projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami” organizowanego przez TNBSP Oddzia w Bia造mstoku.

Pani Ma貪orzata promowa豉 swoj now ksi捫k dla m這dzie篡 pt. „Wtorek godz. 15.00”. Ksi捫ka jest zbiorem opowiada o rado軼iach i smutkach dorastaj帷ych ludzi. Opowiadania traktuj o tolerancji, zdrowiu, akceptacji, 鄉ierci…

Pisarka przeczyta豉 opowiadanie pt. „Thien zwany ó速ym”. Poruszony w nim jest problem inno軼i i tolerancji.  Uczniowie s逝chali tekstu z zapartym tchem. Samoistnie wywi您a豉 si dyskusja o agresji, nietolerancji i akceptacji. By這 mnóstwo pyta nawi您uj帷ych do tematyki ksi捫ki, jak i zawodu dziennikarza. Uczniowie pytali o dalsze plany zawodowe i twórcze naszego go軼ia.

Bardzo interesuj帷e spotkanie…”

„To mi這, 瞠 osoby znane odwiedzaj nasz szko喚.”

„Nie spotka豉m si wcze郾iej z t pisark, ale zamierzam jeszcze dzisiaj zacz望 czyta jej opowiadania. Ju kupi豉m ksi捫k i mam nawet autograf

z dedykacj宿.”

„Bardzo wa積y i aktualny temat na dzisiaj, teraz – tolerancja.”

W podzi瘯owaniu wr璚zyli鄉y p. Ma貪orzacie zbiór recenzji jej ksi捫ki autorstwa uczniów naszego gimnazjum.

24-11-2013 17:33:46

A Samorz康 Uczniowski ZS 4 w Bia造mstoku

SKxD SAMORZ.U UCZNIOWSKIEGO 2015/2016

PRZEWODNICZ。A - ZUZANNA 狹KOWSKA