logopg

SP Nr 52
im. dr Ireny Bia堯wny

A Dyrekcja oraz administracja Zespo逝 Szk馧 Nr 4

Dyrekcja:

  • Anna Rogowska (dyrektor)
  • Agnieszka Sajewska (wicedyrektor)
  • El瘺ieta Kowalewska (wicedyrektor)

Administracja:

  • Janina Biery這
  • Julita Sawczuk
  • Alina Pruszy雟ka
  • Anna Olszewska
  • Karol Naumnik
  • Bogus豉w Wilamowski - informatyk
07-10-2016 08:07:47

A Szko豉 podstawowa - wychowawcy

安ietlica szkolna:

  • El瘺ieta Dru
  • Marta Roszko
  • Ma貪orzata Sojko
  • El瘺ieta Zgiet

Oddzia przedszkolny:

0a –Alicja Grycuk

0b –Aneta Wysocka

Nauczyciel w oddziale „0” – Julitta Nie軼ieruk

 


0a


0b

 

Zaj璚ia opieku鎍zo-wychowawcze
w oddziale 0a i 0b

Poniedzia貫k

12.00-17.00

12.00-17.00

07.00-12.00

Wtorek

12.00-17.00

12.00-17.00

07.00-12.00

字oda

8.00-13.00

8.00-13.00

13.00-17.00

Czwartek

8.00-13.00

8.00-13.00

13.00-17.00

Pi徠ek

8.00-13.00

8.00-13.00

13.00-17.00

Szko豉 podstawowa – wychowawcy:

Edukacja wczesnoszkolna:

Klasa I A - Dorota Wszeborowska

Klasa I B - Marta Ostrowska

Klasa II A –Irena Nietupska-Kazmierowicz

Klasa II B – Miros豉wa Czaban

Klasa II C – Justyna Siemieniuk

Klasa II D – Alicja Suchowierska

Klasa III A – Ma貪orzata Radulska

Klasa III B – Katarzyna So這wiej

Klasa III C – Anna Radziszewska

Klasa III D – Natalia Wilczy雟ka

 

Wychowawcy:

Klasa IV A - Marta Niewi雟ka

Klasa IV B - Maria Trojan

Klasa V A –El瘺ieta Zgiet

Klasa V B – Krystyna Minta

Klasa VI A – Urszula Kitlasz

Klasa VI B – Teresa Witkowska

05-12-2016 14:35:06

A Gimnazjum - wychowawcy

Gimnazjum:

Wychowawcy:

Klasa I A - Grzegorz Drzymkowski

Klasa I B - Dariusz Szehidewicz

Klasa II A –Barbara Szczytko

Klasa II B –Marta Sikorska

Klasa III A - Beata Borys

Klasa III B –Krzysztof Popowski

06-09-2016 13:22:58

A Nauczyciele

Nauczyciele:

  • Artemiuk Katarzyna (matematyka, j瞛yk angielski)
  • B豉szko Joanna (biblioteka szkolna, historia)
  • Borys Beata (j瞛yk polski,wos,wd)
  • Chmielewska – Ry El瘺ieta (j瞛yk polski)
  • Ciulkin Daniel (religia katolicka)
  • Czaban Miros豉wa (edukacja wczesnoszkolna)
  • Drzymkowski Grzegorz (historia,technika)
  • Fiedoruk Piotr (religia prawos豉wna)
  • Gacko-Majewska Krystyna (wychowanie fizyczne)
  • Grodzka Miros豉wa (j瞛yk angielski)
  • Grycuk Alicja (oddzia "0")
  • Kazmierowicz Andrzej (wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpiecze雟twa)
  • Kluczuk Teresa (religia katolicka, przyroda)
  • Kubajewska Anna (pedagog)
  • Minta Krystyna (matematyka)
  • Nie軼ieruk Julitta (oddzia "0")
  • Nietupska-Kazmierowicz Irena (edukacja wczesnoszkolna)
  • Niewi雟ka Marta (j瞛yk angielski)
  • Nowi雟ka Krystyna (wychowanie fizyczne)
  • Or這wska Dorota (religia katolicka)
  • Ostrowska Marta (edukacja wczesnoszkolna)
  • Krutul Agata (plastyka, zaj璚ia artystyczne)
  • Popowski Krzysztof (wychowanie fizyczne)
  • Radulska Ma貪orzata (edukacja wczesnoszkolna)
  • Radziszewska Anna (edukacja wczesnoszkolna)
  • Sikorska Marta (matematyka)
  • Siwerska-Mandziuk Gra篡na (muzyka, zaj璚ia artystyczne)
  • Skowro雟ka-Giziewicz Edyta (j瞛yk angielski)
  • S這wikowska Anna/ㄆkasz Kazaniecki (przyroda, biologia)
  • So這wiej Katarzyna (edukacja wczesnoszkolna)
  • Suchowierska Alicja (edukacja wczesnoszkolna)
  • Surowiec Kamil (wychowanie fizyczne)
  • Szczytko Barbara (j瞛yk angielski)
  • Szehidewicz Dariusz (chemia,  informatyka, zaj璚ia komputerowe)
  • Tomkiel Marzena
  • Trojan Maria (przyroda, geografia)
  • U豉nowska Marzena (j瞛yk niemiecki)
  • U軼i趾o Urszula (fizyka)
  • Wilczy雟ka Natalia (edukacja wczesnoszkolna)
  • Witkowska Teresa (j瞛yk polski)
  • Woronko Marzena (pedagog)
  • Wszeborowska Dorota (edukacja wczesnoszkolna)
  • Wysocka Aneta (oddzia "0")
  • Zgiet El瘺ieta (j瞛yk polski)
05-12-2016 14:34:11

A Pracownicu obs逝gi

 

Pracownicy obs逝gi

  • I喚do Ma貪orzata
  • Kasjanowicz Grzegorz
  • Kulesza Hanna
  • Maksymowicz Krystyna
  • Micha這wski Tadeusz
  • Oku豉 Agnieszka
  • Pop豉wska Krystyna
  • Prymaka Dorota
  • Pytel Nina
  • Romanowska Krystyna
  • Sawicka Janina
22-09-2016 11:33:36

PG Nr 31
im. dr Ireny Bia堯wny